Kardiolog Łódź

Umów wizytę
Logo RMed

Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej wysiłku i poświęcenia, co często odbija się na naszym zdrowiu. Problemy z sercem to jedna z najczęstszych przyczyn zgłaszanych do lekarzy. W takiej sytuacji warto udać się do specjalisty, który pomoże nam zdiagnozować i wyleczyć chorobę.

W naszym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej pracuje doświadczony kardiolog. Prof. UM, dr hab. n. med. Beata Franczyk jest specjalistką z zakresu nefrologii, nadciśnienia tętniczego oraz medycyny rodzinnej. Jeżeli Państwo lub ktoś z Waszych bliskich ma wskazanie do rozpoczęcia diagnostyki kardiologicznej lub szuka specjalisty, który zajmie się leczeniem już rozpoznanych chorób, zapraszamy do umówienia wizyty.

Staramy się, aby okres oczekiwania na wizytę lekarską czy EKG był możliwie jak najkrótszy.

Rejestrację spotkań prowadzimy online oraz telefonicznie, jak również w rejestracji naszej placówki w Łodzi.

Nasz kardiolog zajmuje się młodzieżą, osobami dorosłymi oraz seniorami. W zakresie jego kompetencji leżą zagadnienia związane ogólnie z układem sercowo-naczyniowym. Do lekarzy o takiej specjalizacji zgłaszają się cierpiący na nadciśnienie tętnicze lub niewydolność serca, a także borykający się z zaburzeniami rytmu serca.

Jesteśmy dumni, że w przychodni Rmed w Łodzi pracuje doświadczony kardiolog, który z powodzeniem diagnozuje i leczy choroby serca. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów.

Jako placówka medyczna, staramy się, aby okres oczekiwania na wizytę był jak najkrótszy. Rejestrację spotkań prowadzimy online oraz telefonicznie, jak również w rejestracji naszej placówki w Łodzi. Nasz kardiolog zajmuje się młodzieżą, osobami dorosłymi oraz seniorami, a do jego kompetencji należą zagadnienia związane ogólnie z układem sercowo-naczyniowym.

Nasza przychodnia oferuje kompleksowe badania i leczenie chorób serca. Poniżej przedstawiamy kilka informacji na temat usług, jakie oferujemy:

  1. Diagnostyka chorób serca Nasz kardiolog Łódź przeprowadza badania EKG, echokardiografii, testy wysiłkowe, a także specjalistyczne badania diagnostyczne, takie jak kardiologia inwazyjna.
  2. Indywidualne podejście do pacjenta Nasza filozofia opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Nasz kardiolog poświęca czas na dokładną analizę historii choroby każdego pacjenta oraz przeprowadzenie dokładnych badań.
  3. Doświadczony zespół Jesteśmy dumni, że w naszej przychodni pracuje doświadczony kardiolog, który z powodzeniem diagnozuje i leczy choroby serca. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów.
  4. Krótki czas oczekiwania na wizytę Staramy się, aby okres oczekiwania na wizytę lekarską czy EKG był możliwie jak najkrótszy. Rejestrację spotkań prowadzimy online oraz telefonicznie, jak również w rejestracji naszej placówki w Łodzi.
  5. Specjalizacja w różnych grupach wiekowych Nasz kardiolog zajmuje się młodzieżą, osobami dorosłymi oraz seniorami, a do jego kompetencji należą zagadnienia związane ogólnie z układem sercowo-naczyniowym.

Jeśli szukasz specjalisty od chorób serca, to nasza przychodnia Rmed w Łodzi to idealne miejsce dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę u naszego specjalisty. Dbaj o swoje zdrowie i zadbaj o swoje serce!

prof. dr hab. n. med. Beata Franczyk Kardiolog, Internista, Nefrolog
Beata Franczyk - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź