Fizjoterapeuta Łódź

Umów wizytę
Logo RMed

Rekonwalescencja po kontuzji, dochodzenie do zdrowia po wypadku komunikacyjnym. Fizjoterapia w RMed to także pomoc osobom, które z uwagi na pracę siedzącą mają problemy z kręgosłupem i chcą poprawić jakość swojego życia.

W naszej przychodni pracuje fizjoterapeuta, doświadczony w pracy z pacjentami neurologicznymi oraz ambulatoryjnymi. Stosuje szereg nowoczesnych terapii o wysokiej skuteczności, każdorazowo dopasowując je do indywidualnych potrzeb. W RMed skorzystasz z zabiegów suchego igłowania, masażu wibracyjnego, klasycznego, leczniczego, treningu funkcjonalnego.

Fizjoterapia jest w stanie złagodzić, bądź zniwelować ogromną część dolegliwości bólowych lub różnych dysfunkcji narządu ruchu u człowieka. Dlatego warto do terapii leczniczej wdrożyć zabiegi fizjoterapeutyczne. U zaufanego fizjoterapeuty przebiegają one w sposób bezpieczny i przynoszą zazwyczaj bardzo dobre efekty.

W przychodni Rmed w Łodzi oferujemy usługi fizjoterapeutyczne prowadzone przez doświadczonego fizjoterapeutę. Nasz specjalista oferuje pełen zakres zabiegów fizjoterapeutycznych, które pozwalają na poprawę stanu zdrowia pacjentów. Jeśli szukasz fizjoterapeuty w Łodzi, to zapraszamy do naszej przychodni.

Fizjoterapeuta w Łodzi – kiedy skorzystać z usług fizjoterapeutycznych?

Usługi fizjoterapeutyczne warto skorzystać w przypadku bólu kręgosłupa, bólu mięśni, skręceń stawów oraz w trakcie rehabilitacji po urazach. Fizjoterapeuta to specjalista, który pomaga pacjentom w poprawie stanu zdrowia poprzez zastosowanie odpowiednich ćwiczeń, masaży, zabiegów termicznych oraz elektrostymulacji.

Fizjoterapeuta w Łodzi – metody leczenia

Nasz doświadczony fizjoterapeuta w Łodzi oferuje wiele metod leczenia, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wśród najskuteczniejszych zabiegów, które oferujemy w naszej przychodni, znajdują się:

  • Ćwiczenia ogólnorozwojowe i relaksacyjne: nasz fizjoterapeuta opracuje specjalny program ćwiczeń, który jest dostosowany do potrzeb i możliwości pacjenta. Ćwiczenia te pomagają wzmocnić mięśnie, poprawić elastyczność ciała oraz zwiększyć zakres ruchu.
  • Masaż klasyczny i terapeutyczny: nasz fizjoterapeuta oferuje różne rodzaje masażu, w tym klasyczny masaż relaksacyjny oraz terapeutyczny, który pomaga w łagodzeniu bólu i naprężenia mięśni.
  • Kinesiotaping: ta innowacyjna metoda polega na stosowaniu specjalnych taśm, które są naklejane na skórę w celu poprawy krążenia, redukcji bólu oraz zwiększenia zakresu ruchu.
  • Terapia manualna: nasz fizjoterapeuta stosuje techniki terapii manualnej, które pozwalają na poprawę funkcjonowania stawów, mięśni i tkanek miękkich.
  • Rehabilitacja po urazach: nasz fizjoterapeuta specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po urazach. Dzięki specjalnym programom rehabilitacyjnym pacjenci z kontuzjami, złamaniami czy skręceniami, mogą powrócić do pełni sprawności.

Nasz fizjoterapeuta w Łodzi to profesjonalista, który dba o skuteczną poprawę stanu zdrowia pacjenta. Wszystkie metody leczenia są indywidualnie dostosowane do potrzeb pacjenta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów terapeutycznych.

W naszej przychodni oferujemy kompleksowe usługi z zakresu rehabilitacji po urazach. Nasz fizjoterapeuta w Łodzi pomaga pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

Zapraszamy do umawiania się na wizyty

mgr Bartosz Kaźmierczyk Fizjoterapeuta
Bartosz Kaźmierczyk - ZnanyLekarz.pl
mgr Joanna Stanecka Fizjoterapeuta
Joanna Stanecka - ZnanyLekarz.pl
mgr Iga Ciemienga Fizjoterapeuta
Iga Ciemienga - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź