Urolog

Umów wizytę
Logo RMed

Problemy ze strony układu moczowego mogą zdarzać się wszystkim, bez względu na wiek i płeć. Kiedy zaczyna szwankować odczuwasz ból, dyskomfort, a z czasem rzutuje to także na Twoje zdrowie psychiczne. Dotyczy to szczególnie panów, u których nierzadko problemy urologiczne oznaczają też zaburzenia w życiu seksualnym. Jak im zaradzić? Jak nie dopuścić do eskalacji choroby? Odwiedzając dobrego urologa.

W RMed przyjmuje wykwalifikowany urolog – specjalista urologii i chirurg dr n. med. Witold Cerski. Ma za sobą wiele lat pracy w I Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM – Centralnego Szpitala Weteranów oraz doświadczenie zdobyte podczas kierowania dużą Poradnią Urologiczną. Jak sam opisuje swoją pracę – stara się zachować rozsądną równowagę między agresywnym leczeniem operacyjnym, a dużymi możliwościami współczesnej farmakoterapii.

W zakresie naszych specjalizacji leży leczenie kamicy układu moczowego, przewlekłych infekcji dróg moczowych oraz chorób prostaty. Edukujemy też pacjentów w zakresie tego, jak duże znaczenie ma profilaktyka chorób urologicznych i wykrywanie ich na wczesnym etapie. Wtedy zazwyczaj udaje się uzyskać najlepsze efekty leczenia.

dr n. med. Witold Cerski Urolog
Witold Cerski - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź