Nefrolog

Umów wizytę
Logo RMed

Jeżeli mają Państwo wskazania, aby odwiedzić nefrologa lub dostaliście skierowanie od lekarza rodzinnego, aby skonsultować się ze specjalistą, to zapraszamy do umówienia wizyty w RMed. Pracujący u nas nefrolog prof. UM, dr hab. n. med. Beata Franczyk to jeden z najlepszych lekarzy w swoim fachu. W zespole jest też prof. dr hab. n. med. Jacek Antoni Rysz specjalizujący się w nefrologii, chorobach serca i nadciśnieniu tętniczym.

U nas – na zlecenie lekarza prowadzącego lub na własną prośbę wykonają Państwo też Pakiet Nefrologiczny, w którego skład wchodzi badanie moczu, kreatyniny, mocznika, GFR, kwasu moczowego, sodu oraz potasu.

Zapraszamy do umówienia wizyty w gabinecie lekarskim lub zapisania się na badania laboratoryjne. Mogą Państwo zrobić to zawsze – w ramach regularnej profilaktyki chorób nerek takich jak kamica, kłębuszkowe zapalenie nerek, nefropatia cukrzycowa czy zapalenie układu moczowego. Gdy zajdzie taka potrzeba, zgłaszane przez Państwa dolegliwości mogą zostać skonsultowane z urologiem, który też pracuje w klinice RMed.

prof. dr hab. n. med. Beata Franczyk Kardiolog, Internista, Nefrolog
Beata Franczyk - ZnanyLekarz.pl
prof. dr hab. n. med. Jacek Antoni Rysz Internista, Nefrolog, Hipertensjolog
Jacek Antoni Rysz - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź