Pakiety dla firm

Umów wizytę
Logo RMed

Jeżeli chcą Państwo wysłać pracownika na badania, to na pewno liczy się dla Was kompleksowość usług i możliwość ich sprawnego przeprowadzenia w jednym miejscu. Mając na uwadze te oczekiwania, przygotowaliśmy pakiety, które wymagają tylko jednodniowej obecności w naszej przychodni RMed. Jest też możliwość wykonania badań w siedzibie Państwa firmy – wystarczy wcześniej wyrazić taką chęć i umówić się z lekarzem medycyny pracy oraz pielęgniarką, którzy dysponują odpowiednim sprzętem medycznym niezbędnym do przeprowadzenia badań.

Stan zdrowia pacjentów jest dla nas najważniejszy. Jeśli lekarz medycyny pracy zaobserwuje u badanego niepokojące symptomy, natychmiast kieruje go do specjalisty w celu rozszerzenia diagnostyki i postawienia odpowiedniej diagnozy, która będzie wstępem do dalszego leczenia.

Firmom proponujemy też pakiety internistyczne. Pozwoli to zaoferować pracownikom prywatną opiekę medyczną i dostęp do dobrych specjalistów na atrakcyjnych warunkach. Warto rozważyć taką opcję, jeśli chcecie Państwo stworzyć konkurencyjne warunki na rynku pracy i przekonać do siebie kandydatów. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź