Okulista

Umów wizytę
Logo RMed

Zajmujemy się profilaktyką chorób oczu oraz leczeniem wad i innych zaburzeń narządu wzroku. W klinice RMed przyjmują wykwalifikowani specjaliści – dr n. med. Magdalena Rysz-Górzyńska, lek. Anna Sapieżko, dr n. med. Zofia Pniakowska. Każda z nich jest wykwalifikowanym lekarzem, mającym doświadczenie w okulistyce ogólnej oraz specjalizacje w poszczególnych dziedzinach – chirurgii refrakcyjnej, rehabilitacji wzrokowej, leczeniem zaćmy, jaskry, chorób powierzchni oka, w tym rogówki.
Raz zdobyte kwalifikacje to w dynamicznie zmieniającej się gałęzi medycyny, jaką jest okulistyka – za mało. Dlatego nasi lekarze stale podnoszą swoje umiejętności oraz aktualizują posiadaną wiedzę. Robią to poprzez uczestnictwo w dodatkowych kursach, szkoleniach i sympozjach.

Co jest dla nas najważniejsze ? To – oprócz obejmowania klientów profesjonalną, kompleksową opieką – także ich komfort, zaufanie oraz bezpieczeństwo. Budujemy je w oparciu o merytoryczną wiedzę, a także rozszerzamy w razie potrzeb o dodatkowe działania diagnostyczne, badania konsultacje ze specjalistami. W RMed jest ich tak wielu, że znajdziesz się pod najlepszą opieką w mieście!

lek. Anna Sapieżko Okulista
Anna Sapieżko - ZnanyLekarz.pl
dr n. med. Zofia Pniakowska Okulista
Zofia Pniakowska - ZnanyLekarz.pl
dr n. med. Magdalena Rysz-Górzyńska Okulista, Specjalista medycyny estetycznej
Magdalena Rysz-Górzyńska - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź