Kardiolog

Umów wizytę
Logo RMed

W naszym Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej pracuje doświadczony kardiolog. Prof. UM, dr hab. n. med. Beata Franczyk jest specjalistką z zakresu nefrologii, nadciśnienia tętniczego oraz medycyny rodzinnej. Jeżeli Państwo lub ktoś z Waszych bliskich ma wskazanie do rozpoczęcia diagnostyki kardiologicznej lub szuka specjalisty, który zajmie się leczeniem już rozpoznanych chorób, zapraszamy do umówienia wizyty.

Staramy się, aby okres oczekiwania na wizytę lekarską czy EKG był możliwie jak najkrótszy. Rejestrację spotkań prowadzimy online oraz telefonicznie, jak również w rejestracji naszej placówki w Łodzi.

Nasz kardiolog zajmuje się młodzieżą, osobami dorosłymi oraz seniorami. W zakresie jego kompetencji leżą zagadnienia związane ogólnie z układem sercowo-naczyniowym. Do lekarzy o takiej specjalizacji zgłaszają się cierpiący na nadciśnienie tętnicze lub niewydolność serca, a także borykający się z zaburzeniami rytmu serca.

Jeżeli czują Państwo pogorszenie swojego samopoczucia lub chcecie skontrolować stan zdrowia, nie wahajcie się umówić wizyty u kardiologa w RMed.

prof. dr hab. n. med. Beata Franczyk Kardiolog, Internista, Nefrolog
Beata Franczyk - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź