Hipertensjolog

Umów wizytę
Logo RMed

Bardzo wielu Polaków cierpi obecnie z powodu nadciśnienia tętniczego. Tego typu problemy zdrowotne nie omijają również mieszkańców Łodzi i okolic – spora część z nich decyduje się zostać naszymi pacjentami i umawia wizytę u hipertensjologa.

Nadciśnienie tętnicze jest to zaburzenie, które w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie, jednak jest możliwe do opanowania. Szczególnie na wczesnym etapie, gdy odczuwają Państwo takie dolegliwości jak ucisk w głowie, zawroty głowy, zmęczenie, zaburzenia snu lub łomotanie serca to nie zwlekajcie z umówieniem wizyty u naszego specjalisty.

Hipertensjolog z RMed ma wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz opiece nad pacjentami mającymi problemy z nadciśnieniem tętniczym. Wszelkie zaburzenia ze strony układu krążenia, które nie wymagają konsultacji kardiologicznej, skonsultują Państwo z naszym specjalistą. W razie, gdy zajdzie konieczność rozszerzenia diagnostyki, będzie to możliwe także w ramach placówki RMed, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu.

prof. dr hab. n. med. Jacek Antoni Rysz Internista, Nefrolog, Hipertensjolog
Jacek Antoni Rysz - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź