Gastrolog

Umów wizytę
Logo RMed

Potrzebują Państwo specjalistycznej konsultacji z gastrologiem? Szukacie wsparcia dla siebie lub bliskich osób, które borykają się z problemami żołądkowymi w szerokim znaczeniu? W RMed znajdziecie lekarza mającego kompetencje do stawiania diagnoz, leczenia oraz działania zapobiegawczego.

Wizytę w placówce możecie Państwo umówić online, telefonicznie lub osobiście w rejestracji przychodni mieszczącej się w Łodzi. Zapraszamy na konsultacje – gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizyty, jak również dostęp do kompleksowych usług medycznych na wysokim poziomie.

Gastrolog kompleksowo bada układ pokarmowy, diagnozując go pod kątem chorób. Do najpopularniejszych zaburzeń, które wymagają interwencji lekarskiej dochodzi w obrębie przełyku, żołądka, jelit, odbytu, trzustki i wątroby. Mamy odpowiedni sprzęt pozwalający na szeroką diagnostykę każdego z tych miejsc. Do postawienia diagnozy wykonujemy też dodatkowe badania z krwi oraz USG, a w razie potrzeby konsultujemy się też z innymi specjalistami.

dr n. med. Krzysztof Kujawski Gastrolog, Internista
Krzysztof Kujawski - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź