Dietetyk

Umów wizytę
Logo RMed

W RMed pracuje dietetyk kliniczny mgr Marta Bartosik. To specjalista z pasją i doświadczeniem, który jest gotowy wesprzeć pacjentów, którzy chcą lub muszą zmienić swoją dietę ze względów zdrowotnych.

W naszych gabinetach znajdą Państwo dobrego specjalistę, który podzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale też miłością do dobrego i świadomego odżywiania. Zadba też o pozytywną atmosferę, która sprawi, że pacjenci będą czuli się komfortowo i swobodnie, uzyskają wszelkie niezbędne informacje o nowym, indywidualnie opracowanym jadłospisie. Specjalista stworzy go w taki sposób, aby był smaczny, zdrowy i zróżnicowany, a przy tym dopasowany do możliwości finansowych.

Nasz dietetyk obejmuje Państwa także wsparciem psychologicznym, bo wiemy, że zmiany nawyków żywieniowych nie zawsze są proste. Z opieki specjalisty mogą skorzystać dorośli, seniorzy, dzieci oraz młodzież.

Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyt u dietetyka z RMed. Gwarantujemy maksymalne zaangażowanie w Państwa problemy i personalizowane odpowiedzi na potrzeby. Działamy metodą małych kroków, aby pokazać, że każdy cel udaje się osiągnąć z satysfakcją oraz spokojem ducha.

mgr Marta Bartosik Dietetyk
Marta Bartosik - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź