Psychotesty

Umów wizytę
Logo RMed

Jeżeli otrzymali Państwo skierowanie na psychotesty od pracodawcy lub musicie wykonać je w ramach ubiegania się o prawo jazdy, to szybko i wygodnie zrobicie to w RMed. Nasza poradnia specjalizuje się w tego typu usługach. Psycholog przygląda się zachowaniu badanej osoby i na podstawie wywiadu, pytań z kwestionariusza oraz innych narzędzi wydaje stosowną opinię. Orzeczenie może dopuszczać badanego do zawodu lub uniemożliwiać mu zatrudnienie na stanowisku kierowcy zawodowego czy instruktora nauki jazdy.

W celu wykonania psychotestów w RMed prosimy Państwa o wcześniejsze umówienie spotkania z psychologiem – telefonicznie lub online. Gwarantujemy, że przebiegną one w miłej, profesjonalnej atmosferze i zostaną wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi procedurami. Mamy stosowne uprawnienia, dlatego wyniki badań, które u nas Państwo otrzymają będę respektowane wszędzie na terenie Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mieścimy się w dobrej lokalizacji w Łodzi, dlatego bez trudu znajdą na Państwo na mapie miasta i dojadą do punktu.

mgr Piotr Pawlikowski Psychoterapia
Piotr Pawlikowski - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź