Badania wstępne,
okresowe i kontrolne

Umów wizytę
Logo RMed

Na terenie placówki RMed można wykonać badania do pracy. Zapraszamy do skorzystania z wybranego pakietu, w zależności od tego, czy umowa jest dopiero podpisywana, czy ulega przedłużeniu na kolejny okres:

  • Badania wstępne: to pełen pakiet badań profilaktycznych, które są wymagane przez kodeks pracy i niezbędne do wykonania przed zatrudnieniem pracownika. Brak stosownego orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do zatrudnienia na danym stanowisku uniemożliwia podjęcie pracy.
  • Badania okresowe: wykonujemy je u osób, które są zatrudnione na danym stanowisku, a ich umowa będzie właśnie przedłużana na kolejny okres i trzeba potwierdzić, że stan zdrowia nie uległ pogorszeniu.
  • Badanie kontrolne: w przypadku pracowników, którzy przebywali na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni zachodzi konieczność wykonania badań kontrolnych, potwierdzających zdolność do wykonywania obowiązków zawodowych na danym stanowisku.

Zapraszamy do wcześniejszego rezerwowania wizyt i uczestnictwa w badaniach do pracy – okresowych, wstępnych oraz kontrolnych.

Skontaktuj się z nami

ul. Jaracza 55/1a, Łódź